O životě jedné blondýny a o tom, jaké to je žít s ní...

20. prosince 2010

Pokud Kindle nevyzkoušíte, nepochopíte!

Bufo na svém blogu upozornil na rozhovor na jednom americkém radiu o Kindle.

http://ilmk.wordpress.com/2010/12/17/npr-is-your-e-book-reading-up-on-you/

Je to pro mě jen další důkaz, že kdo Kindle nevyzkouší, nepochopí. Moderátor se neustále točí okolo toho, že Amazon má informace o tom, jak čteme, jak rychle, co čteme, kdy atd... Ptá se, zda se nebojíme, že Amazon tyto data ví atd...

Což přesně dokazuje, že nikdy Kindle neměl v ruce /na déle jak 10 minut/ a neví o čem mluví. Naštěstí uživatelé Kindlu ví odkud vítr fouká, což dokazuje i výsledek hlasování na Bufově blogu:


Jak vidíte, tak hlasovalo 117 lidí (to není zas tak málo). A z toho 105 se nebojí!  Vsadím boty, že těch 7 lidí, co hlasovali, že se bojí buď Kindle ani nemá, a nebo tomu nerozumí. /5 lidí, kteří na to nemají názor neřeším.../ I já hlasovala!  A to, že se nebojím.

Ne! Vážně se nebojím! Naopak! Je to super!

Vsadím se, že si teď ťukáte na čelo... že jo?

Jenže já Vám hned povím, proč je to tak skvělé! Můžu číst na Kindlu a když ho zapomenu doma tak se přepnu na Kindle for PC a vklidu pokračuju tam, kde jsem na Kindle skončila! Žádné zapamatovávání si, kde že jsem to skončila!

Navíc některé spekulace typu, že Amazon ví, jak rychle otáčíme stránky.... ? Dovolte abych se zasmála! Nevím jak ostatní, ale já mám tedy vždy vypnuté připojení k netu /pokud jej aktuálně nepoužívám/ neb to zbytečně žere baterku a já bych byla opravdu ráda, aby mi skvělá kondice baterky vydržela co nejdéle, takže vážně nechci aby se zbytečně vybíjela...

Z čehož jasně vyplívá, že Amazon těžko můžete data získávat online /vím, budete namítat, že se možná do Kindlu ukládají a posílají se jim při prvním spuštění netu/.. hm a i kdyby? Tak co? Já teda na svém profilu na Amazonu nemám vyplněny žádné osobní informace ani pravé jméno.. / ehm.. ani zemi/. Takže je mi fakt jedno i kdyby si snad Amazon dělal statistiku jak rychle čtu... :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Negativni kecy = delete
Komentare, ktere nejsou k tematu clanku = delete
Tohle je muj blog, jestli se Vam to nelibi, nechodte sem!